Naše filozofie 2017-07-09T23:01:17+02:00

Nenabízíme produkt, ale řešení vaší celkové finanční situace.

Jednotlivé oblasti finančního sektoru se navzájem ovlivňují

Všechny oblasti finančního sektoru jsou provázané. Hypotéky umožní nákup nemovitosti a pojištění tuto nemovitost chrání nebo chrání před problémy se splácením. Spoření a investice nakonec zajišťují zhodnocení finančního přebytku. Všechny tyto produkty se doplňují a bez jednoho z nich může být klient vystaven zbytečnému riziku nebo ztrátě. Nikoliv u nás. Naše řešení jsou provázaná a přizpůsobená celkové situaci klienta.

Důraz neklademe pouze na řešení, ale především na servis

Nabízené řešení je pouze začátkem, vstupem do oblasti financí, ve které probíhají četné změny. Kapitálový trh se mění, úrokové sazby také. Produkty se vyvíjejí, a v neposlední řadě se mění i rodinná situace (příjem v zaměstnání, narození potomka atd.). Při každé takové změně je nutné kontrolovat nastavení, zjistit, zda odpovídá nové situaci, a v případě nutnosti dát doporučení pro změny. Proto u nás nehraje prim podepsání smlouvy, ale následný servis. I sebelepší řešení se bez něj může stát za určitých podmínek problémem a tomu je třeba předcházet.

Čím je garantována kvalita našich služeb?

Odbornost – nemůžeme vědět vše, proto spolupracujeme se specialisty z jednotlivých oborů na finančních trzích.
Komplexnost – naše seskupení expertů garantuje celostní pohled do oblasti financí.
Nezávislost – nejsme partneři jen jedné finanční instituce, proto můžeme opravdu vybrat to, co vám bude sedět.
Šetříme čas – vše máme pod jednou střechou, už žádné další návštěvy finančních institucí a úřadů.
100% administrativní podpora – zajišťujeme veškerou komunikaci a administraci s finančními institucemi.

Online šanon

Každý klient získá svůj „online šanon“, ve kterém má všechny své smlouvy a záznamy z jednání kdykoliv dostupné na jednom místě. Už neriskuje jejich ztrátu nebo založení. Skrze „šanon“ je také informován o všech důležitých datech, které se týkají smluv. Nehrozí proto zmeškání termínu výročí smlouvy, konce fixace, konce smlouvy nebo konce investičního horizontu. Tato aplikace nakonec umožňuje i detailní náhled na celou klientovu finanční situaci a na aktuální hodnotu jeho majetku a portfolia.

Chcete vědět, co pro vás můžeme udělat a kolik to bude stát? Domluvte si s námi první nezávaznou konzultaci zdarma.