Kdo jsme 2017-07-09T23:09:58+02:00

Sdružujeme profesionály ze všech finančních segmentů.

Společnost Dlouhodobá správa aktiv s.r.o. vznikla ze spolupráce Jakuba Vencovského a Martina Chalupy. Již od svého počátku se zaměřuje na finanční oblast jako celek. Nenabízí proto jen produkty, ale řešení celkové finanční situace klienta – produkty jsou vybírány tak, aby spolu vytvořily co nejlépe fungující celek. Firma se zaměřuje na financování nemovitostí, spoření, investice a na životní a neživotní pojištění.

A kdo se o vaše aktiva postará?

Martin Chalupa
Martin Chalupajednatel
Martin Chalupa ihned po ukončení vysokoškolského studia v Liberci začal pracovat na poradenských a manažerských postech. Nejprve pracoval ve funkci manažera prodejního týmu Telefonica 02, ve které vedl tým deseti obchodních zástupců. V roce 2011 přestoupil do firmy Broker Consulting. Ani tentokrát neopustil manažerskou pozici, ale jeho úkolem nebyl obchod, ale poradenství a vedení týmu poradců. Odtud byl jen krůček k jeho nynější činnosti. V roce 2014 začal se svým dlouholetým kolegou a kamarádem Jakubem Vencovským budovat vlastní firmu – seznámili se spolu již v 16ti letech, když hráli v týmu Dukly Liberec nejvyšší juniorskou soutěž ve volejbale. V nově vzniklé firmě pracuje Martin Chalupa na pozici specialisty na životní a neživotní pojištění. V roce 2016 dokončil roční přípravný kurz KFP k získání titulu European Financial Advisor.
Jakub Vencovský
Jakub Vencovskýjednatel
Jakub Vencovský působí v oboru financí od roku 2012. Svou kariéru započal jako hypotéční specialita ve firmě Broker Consulting, kde byl až do roku 2014. V tom samém roce se svým kolegou a dlouholetým kamarádem Martinem Chalupou začal budovat vlastní poradenskou firmu. Z té se již následujícího roku stalo s.r.o. Jakub v ní navázal na své předešlé zkušenosti a osadil pozici specialisty na investice, nemovitosti a hypotéky. Ještě v roce 2014 dokončil roční přípravný kurz KFP k získání titulu European Financial Advisor. Jakub se mimo to od roku 2004 až do roku 2011 věnoval profesionálnímu volejbalu. Tato kariéra ho na rok zavedla i do Francie. Je také otcem čtyřletého syna.

Externí partneři

Oba zakladatelé si už od počátku byli vědomi, že není možné dosáhnout profesionality ve všech finančních oblastech, a proto se obklopili i dalšími profesionály.

Ing. Petr Beneš, MBA
Ing. Petr Beneš, MBAKonzultace v oblasti investic
Bývalý ředitel a předseda představenstva ČSOB Penzijního fondu, bývalý obchodní ředitel ČSOB Pojišťovny a současný obchodní ředitel ve společnosti WOOD & Company investiční společnost, a.s.
Ing. Jana Šírová
Ing. Jana ŠírováKonzultace a poradenství v daňové problematice
Daňová poradkyně s 20 letou praxí a členka komory daňových poradců ČR
Ing. Hana Vencovská
Ing. Hana Vencovská Konzultace v oblasti nemovitostí
Stavbyvedoucí s 30 letou praxí, která pomáhá s vyhodnocením technického stavu nemovitosti a s odhadem cen rekonstrukce a výstavby.
SPOLAK advokátní kancelář s.r.o.
SPOLAK advokátní kancelář s.r.o.Advokátní kancelář
Konzultace v oblasti smluvní dokumentace
Tvorba a kontrola smluvní dokumentace při koupi nebo prodeji nemovitosti.
SAB servis s.r.o.
SAB servis s.r.o.Servisní organizace pro naši společnost
Stará se o smlouvy s finančními institucemi a o naší compliance.